لیست کلی متعلقات لوله مسی در برند ها و مصارف گوناگون

متعلقات لوله از جمله اهم مسائل برای مقاصدی همچون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت بکار می  شود .این محصولات برای عایق کردن لوله در سیستم های لوله کشی به کار می رود.

لیست کلی متعلقات لوله مسی در برند ها و مصارف گوناگون  

زیرشاخه ها

 • عایق لوله مسی | قیمت عمده| الاستومری

  عایقکاری یکی از مهمترین قسمت های لوله کشی می باشد که 95% از اتلاف انرژی جلوگیری میکند

  یک عایق الاستومری ،حرارتی سلول بسته  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از ایجاد مشکلات ناشی از میعان میباشد.

  عایق های الاستومریک سلول بسته، برای اولین بار 50 سال قبل به بازار تاسیسات معرفی شدند. این فوم های الاستومریک سلول بسته، تجربه موفقی به عنوان عایق های حرارتی و برودتی در صنعت تاسیسات مکانیکی داشته اند. از آنجایی که این نوع عایق ها، برتریهای زیادی نسبت به عایق های پشم شیشه دارند، امروزه به صورت عمده در صنعت تاسیسات مکانیکی استفاده می شوند. عایق های سلول بسته الاستومریک سطح خارجی نرم و بادوامی دارند که در مقابل انباشت آلودگی و رطوبت مقاوم هستند؛ بنابراین باعث مقابله با رشد عوامل بیماریزا و قارچی می شوند. همچنین به دلیل سطح مقاومی که عایق های الاستومریک دارند، در مقایسه با عایق های پشم شیشه دارای مقاومت بیشتری از نظر سوراخ شدن هستند.عایق های الاستومریک حتی اگر سوراخ هم بشوند، عایق آسیب دیده در مقابل جذب رطوبت و رشد قارچها مقاوم است. عایقهای سلول بسته نیاز به مانع برای جلوگیری از نفوذ رطوبت ندارند زیرا ساختار سلول بسته آنها اصولا آب را به خود جذب نمی کنند. همچنین، در صورت نیاز به مقابله بیشتر با رشد قارچ، این عایق ها به سادگی تمیز می شوند. عایق های سلول بسته به دلیل صلبیت در مقابل فشار مقاومترند؛ بنابراین خاصیت عایق بودن خود را نسبت به عایق های پشم شیشه در مقابل فشار بیشتر حفظ می کنند. عایق های الاستومریک از سلولهای بسته تشکیل شده است که در فضای بسته سلولها گاز پر شده است. این سلولهای غیرمتصل، در مقابل رطوبت و فشار مقاومترند و ضریب انتقال حرارت پائین تری دارند. از دیگر خواص این عایق ها، عدم وجود گازهای CFC , HCFC در ساختار آنها می باشد.
  این نوع عایق ها، مقاومت بالایی در مقابل انتشار بخار آب دارند. به طوری که مقدار آب جذب شده توسط این نوع عایق ها در طی مدت 28 روز فقط 9/0 درصد وزن آنهاست. در واقع مقدار جذب آب عایق های بل فلکس نسبت به عایق های سنتی نظیر پشم شیشه 10000 برابر کمتر است؛ و نکته جالب در مورد عایق های سنتی مانند پشم شیشه اینکه به ازای هر یک درصد جذب آب، هفت درصد از ارزش ضریب انتفال حرارت آنها کاسته خواهد شد. دامنه عملکرد دمایی گسترده این نوع عایق ها باعث استفاده گسترده از عایق های الاستومریک در صنعت تاسیسات مکانیکی شده است.
  عایق های الاستومریک ، غیررشته ای و غیر متخلل هستند. این بدان معناست که هیچ گونه ذرات مضری در حین عملکرد و نصب عایق، از آنها جدا نخواهد شد و در محیط پراکنده نمی شود. ضمنا هیچ گونه ابزار خاصی برای نصب آنها احتیاج نیست. همچنین می توان برای زیبایی بیشتر، در مکانهایی که این عایقها در معرض دید قرار دارند، آنها را رنگ کرد. ضمنا، فرایند نصب عایق های الاستومریک بسیار سریع و تمیز است.
  عایق های الاستومریک جهت استفاده در فضاهای داخلی نیاز به هیچ گونه پوششی ندارند؛ اما جهت استفاده در فضاهای خارجی توصیه می گردد از یک لایه پوشش خارجی نظیر آلومینیوم جهت حفاظت در مقابل عوامل جوی و ضربات مکانیکی استفاده شود. این لایه آلومینیومی عایق- که توسط یک لایه پلیمری تقویت شده است- می تواند با ضخامتهای 100، 230 و 400 میکرون باشد. در برخی از پروژه های تاسیساتی جهت حفاظت بیشتر عایق، از ورقهای آلومینیومی با ضخامتهای 500 و 700 میکرون و یا 1 میلیمتر به صورت جداگانه جهت پوشش عایق استفاده می شود.
  ضمنا، عایق های رولی به صورت پشت چسبدار نیز ارائه می گردند. در این نوع یک لایه چسب مسلح نخدار، به قسمت پشتی عایق متصل شده و برای چسباندن عایق به سطح، کافی است لایه کاغذی چسب را جدا کرده و عایق را به سطح مورد نظر بچسبانیم. این محصول نهایت سادگی در نصب را به دنبال داشته و موجب صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی می گردد. چسب مایع مخصوص عایق بل فلکس جهت چسباندن عایق های رولی و  عایق لوله ای به کار می رود. این نوع چسب در قوطی های 4 لیتری عرضه شده و دارای چسبندگی فوق العاده ای می باشد. به منظور پوشش درزهای عایق روی لوله ها، کانالهای گالوانیزه، کلکتور و ... از سه نوع نوار درزگیر (تیپ) می توان استفاده کرد:

  مزایای عایق های الاستومریک :

  • ضریب انتقال حرارت  0.035 w/m.k در دمای صفر درجه سیلسیوس
  • ساختار سلولی بسته(جذب آب بسیار پایین کمتر از 9%)
  • عدم ایجاد خوردگی در فضای بین عایق و لوله
  • دامنه دمایی بالا (200 تا 80 – درجه سیلسیوس)
  • دارای استاندارد Class A در مقابل حریق
  • قابلیت نصب آسان با ضخامت مورد نظر
  • جاذب صدا
  • فاقد مواد سمی و مخرب محیط زیست
  • عدم ایجاد حساسیت و مشکلات تنفسی برای انسان
  • دارای چگالی 63kg/m3
  • شایان ذکر است این عایق ها در دو نوع عایق لوله ای و عایق  رولی با ضخامت های مختلف از 6 الی 50 میلی متر تولید می گردد. همچنین نوعی از این عایق ها دارای روکش آلومینیوم با ضخامت های مختلف جهت محافظت بیشتر در فضای باز هستند.
  • نوار درزگیر از جنس عایق: این نوع نوار پشت چسبدار با نخ مسلح در دو ضخامت 3 و 6 میلیمتر و عرض 5 سانتیمتر عرضه می گردد. استفاده از این نوع عایق، علاوه بر استحکام بخشیدن به عایق باعث جلوگیری از اتلاف انرژی از محل درزها می شود.
  • نوار درزگیر معمولی: این نوع نوار به عرض 5 سانتیمتر با چسبندگی بالا باعث استحکام بالای عایق در محل درز می گردد.
  • نوار درزگیر از جنس آلومینیوم: این نوار آلومینیومی پشت چسبدار، دارای نخ از جنس فایبرگلاس می باشد که باعث استحکام بالای این تیپ شده و از پاره شدن آن جلوگیری می کند. تیپ آلومینیومی برای عایق های با روکش آلومینیوم استفاده می شود.
  • این نوع عایق ها در انواع مختلف شامل عایق های لوله ای و عایق رولی و در ضخامتهای گوناگون توسط شرکت اس تی آی عرضه می گردند. عایق های لوله ای جهت عایقکاری لوله ها از سایز 1/4" الی 3" استفاده می شوند. در حالی که عایق های رولی، جهت عایق کاری کانالهای گالوانیزه، مخازن، کلکتورها و لوله ها از سایز 4" به بالا استفاده می شود. ضخامتهای شایع این عایق ها، 6 میلیمتر، 10 میلیمتر، 13 میلیمتر، 16 میلیمتر، 19 میلیمتر، 25 میلیمتر، 32 میلیمتر، 40 میلیمتر و 50 میلیمتر هستند.
  • از نظر مقاومت در مقابل آتش، طبق استاندارد ذیل:
  • ASTM E 84،Method of Test for Surface Burning Characteristics for Building Material and CAN/ULC S-102
  • عایق لوله ای با ضخامت 38 میلیمتر دارای ضریب انتشار شعله کمتر از 25 و ضریب گسترش دود کمتر از 50 میلمتر می باشد.

  استانداردها: ASTM C534 Grade I – ASTM C534 Grade II – ASTM C534 Grade III

  عایق های الاستومری از جمله مواد سلولی انعطاف پذیر سلول بسته بوده و برپایه پلی وینیل کلراید (PVC)، نیتریل بوتادین رابر (Nitrile Butadiene Rubber -NBR) و یا اتیلین پروپیلن دیان مونومر رابر (Ethylene Propylene Diene Monomer - EPDM) ساخته می شوند.

  لاستیک NBR که با Buna-N و Perbunan نیز شناخته می شود، یک لاستیک سینتتیک متشکل از پلیمر آکریلونیتریل (ACN) و بوتادین است. نام های تجاری آن عبارتند از نیپل (Nipol)، کرایناک (Krynac) و یوروپرن (Europrene).

  لاستیک EPDM لاستیکی سینتتیک و الاستومری بوده و کاربردهای وسیعی دارد. لاستیک های EPDM معمولا مقاومت حرارتی بسیار خوبی فراهم می آورند. مواد عایق سلول بسته مقاومت بسیار عالی در مقابل عبور بخار آب از خود نشان می دهند به طوری که پس از نصب، به هیچ گونه حائل بخار – آب دیگری نیاز نیست. خاصیت مقاومت زیاد در مقابل بخار، به همراه خاصیت تابش بالای لاستیک اجازه می دهد که مواد سلول بسته انعطاف پذیر با ضخامت نسبتا کمی از چگالش سطحی جلوگیری کنند. در نتیجه، از این گونه مواد به مقدار متنابهی در سیستم های سرمایش، لوله کشی ها و تهویه استفاده می شوند. البته از اینگونه مواد می­توان در خطوط آب گرم و گرمایش نیز استفاده نمود.

  عایق های الاستومری، گرچه نسبت به پشم سنگ و یا پشم شیشه گران ترند، ولی به دلیل بی نیاز بودن از پوشش مضاعف (Jacketing) برای کاربردهای دمای پایین بسیار مقرون به صرفه می باشند. پایداری بسیار بالایی دارند. سریع ترین راه برای عایق کردن سیستم های لوله کشی آماده و ساخته شده، استفاده از عایق های الاستومری است. این گونه عایق ها، ضریب انتقال حرارت بسیار پایینی داشته و انعطاف پذیر می باشند و برای محیط هایی که فضای کاری کمی داشته باشند، بسیار مناسب هستند.

  مشخصات NBR

  مشخصه فیزیکی

  توضیح

  واحد

  استاندارد

  ساختار

  سلولی فومی

  -

  -

  رنگ

  مشکی

  -

  -

  بو

  بی بو

  ASTM E679

  چگالی

  60-70

  [Kg/m3]

  ASTM D 1622

  انعطاف پذیری

  کاملا نرم

  -

  ASTM C534

  استحکام فشاری

  N/A

  MPa – [N/mm2]

  ASTM C 165 – C1621

  محدوده دمای کاری

  [-40] ̴ [+120]

  [0C]

  ASTM C534

  ضریب نفوذ رطوبت

  0.10

  Perm

  ASTM E96

  ضریب جذب رطوبت

  3.85

  % W/W

  ASTM E96

  ضریب انتقال حرارت در 240C

  0.035

  [W/m.0C]

  ASTM C518

  ضریب انتقال حرارت در 1000C

  0.039

  [W/m.0C]

  ASTM C518

  مقاومت در مقابل UV

  بسیار خوب

  -

  ASTM D 1171

  انتشار اشتعال سطحی

  Class 0, 1

  -

  ASTM E84 - BS 476 Part 7

  مقاومت شیمیایی

  خوب

  -

  -

  مقایسه ای بین NBR و EPDM

  همواره اختلافات بین مشخصات EPDM و NBR مورد بحث متخصصین بوده است ولی حقیقت این است که بسیاری از مشخصات NBR و EPDM کاملا شبیه هم هستند و اختلافات بسیار ناچیزی با هم دارند. در کل می توان گفت که ممکن است کاربری EPDM در بعضی موارد بسیار خاص، اندکی از NBR بهتر باشد ولی باید توجه کرد که تولید EPDM بسیار مشکل است و بزرگ ترین عایق سازان نیز EPDM با خلوص 100% نمی سازند چراکه اصلا مقرون به صرفه نیست.

  کاربردهای مواد عایق سلول بسته انعطاف پذیر

  • کاربردهای مواد عایق سلول بسته انعطاف پذیر - کاربری بسیار مناسب عایق های سلولی انعطاف پذی
  •  در سیستم های تهویه مطبوع، گرمایش و سرمایش، کانال های آب و هوا و خنک سازها مشهود است.
  • مواد الاستومری برای کاربردهایی که در آنها چرخه های حرارتی از گرم به سرد و بلعکس به طور مرتب وجود دارد، بسیار مناسب اند.
  • در صورت داشتن ضخامت مناسب، می توان از این عایق ها در فرآیندهای فوق سرد (Cryogenic) نیز استفاده کرد هرچند احتمال خرد شدن عایق وجود دارد. 

 • نوار پرایمر

  نوار پرایمر

  این محصول در دو رنگ سفید و مشکی می باشد و در دو مدل چسب دار و بدون چسب موجود میباشد و برای عایق کردن و جلوگیری از خوردگی لوله مورد استفاده قرار می گیرد

  نوار پرایمر از مهم ترین اجزای لوله کشی می باشد و علاوه بر جلو گیری از خوردگی عایق و لوله نگه دارنده عایق بر روی لوله مسی میباشد

 • گاز کولر گازی

  گاز کولر گازی یکی از اصلی ترین موراد در فرایند و کارایی کولر گازی می باشد.کولر گازی از وسایلی است که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. کولر گازی پس از مدتی برای این که به کارکرد خود ادامه دهد به شارژ نیاز دارد و در صورت نبود گاز فریونی مناسب آن، سیستم تبرید کولر گازی با اختلال روبه رو شده و به خوبی کار نمی‌کند. در نتیجه محیط را خنک نمی‌کند.

  برای شارژ گاز کولر گازی از گازهای مختلفی استفاده می‌کنند که ما انواع این گاز ها در لیست زیر آماده میباشند.

 • نوار پرایمر وینسل WIN CELL

  نوار پرایمر WIN CELL طول این نوار ۲۰ یاردی میباشد که ۱۸ متر باز شده و 5 متر پیچ شده روی لوله میباشد  که ملاک خرید ۵ متری میباشد و برای عایق کردن و جلوگیری از خوردگی لوله مورد استفاده قرار می گیرد چسبندگی این برند بالا بوده و عمده خرید نصاب ها این برند میباشد. از این نوار ها  جهت عایق بندی خطوط لوله آب و گاز استفاده میگردد

  350,000 ریال موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 1/4 (6 میلیمتر) WINCELL
  خرید محصول
  عایق لوله 1/4 (6 میلیمتر) WINCELL

  عایق الاستومری لوله 1/4 WINCELLدارای CE (استاندارد اروپا)مخصوص لوله هایی با قطر 6 میلیمتر95% جلوگیری از اتلاف انرژی با استفاده از عایق الاستومری وینسلعایقکاری خطوط لوله - عایقکاری بویلرها و دیگ های بخار

  0 ریال ناموجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عایق لوله 3/8 (10 میلیمتر) WINCELL
  خرید محصول
  عایق لوله 3/8 (10 میلیمتر) WINCELL

  عایق الاستومری لوله 3/8 WINCELLدارای CE (استاندارد اروپا)مخصوص لوله هایی با قطر 10 میلیمتر95% جلوگیری از اتلاف انرژی با استفاده از عایق الاستومری وینسلعایقکاری خطوط لوله - عایقکاری بویلرها و دیگ های بخار

  0 ریال ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عایق لوله 1/2 (12 میلیمتر) WINCELL
  خرید محصول
  عایق لوله 1/2 (12 میلیمتر) WINCELL

  عایق الاستومری لوله 1/2 WINCELLدارای CE (استاندارد اروپا)مخصوص لوله هایی با قطر 12 میلیمتر95% جلوگیری از اتلاف انرژی با استفاده از عایق الاستومری وینسلعایقکاری خطوط لوله - عایقکاری بویلرها و دیگ های بخار

  0 ریال ناموجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عایق لوله 5/8 (16 میلیمتر) WINCELL
  خرید محصول
  عایق لوله 5/8 (16 میلیمتر) WINCELL

  عایق الاستومری لوله 5/8 WINCELLدارای CE (استاندارد اروپا)مخصوص لوله هایی با قطر 16 میلیمتر95% جلوگیری از اتلاف انرژی با استفاده از عایق الاستومری وینسلعایقکاری خطوط لوله - عایقکاری بویلرها و دیگ های بخار

  0 ریال ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عایق لوله 3/4 (19 میلیمتر) WINCELL
  خرید محصول
  عایق لوله 3/4 (19 میلیمتر) WINCELL

  عایق الاستومری لوله 3/4 WINCELLدارای CE (استاندارد اروپا)مخصوص لوله هایی با قطر 19 میلیمتر95% جلوگیری از اتلاف انرژی با استفاده از عایق الاستومری وینسلعایقکاری خطوط لوله - عایقکاری بویلرها و دیگ های بخار

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • عایق لوله 7/8 (22 میلیمتر) WINCELL
  خرید محصول
  عایق لوله 7/8 (22 میلیمتر) WINCELL

  عایق الاستومری لوله 7/8 WINCELLدارای CE (استاندارد اروپا)مخصوص لوله هایی با قطر 22 میلیمتر95% جلوگیری از اتلاف انرژی با استفاده از عایق الاستومری وینسلعایقکاری خطوط لوله - عایقکاری بویلرها و دیگ های بخار

  0 ریال ناموجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پایه زمینی کولر گازی

  پایه زمینی کولر گازیقابلیت مونتاژ و نصب آسانطراحی صنعتی زیباجنس پلاستیکدارای پیچ ریگلاژ و تنظیم ارتفاعجهت استفاده برای دستگاه های 9000 الی 60000مقاومت بسیار بالا

  500,000 ریال موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 1/4 (6 میلیمتر) سانوفلکس - sunoflex

  عایق الاستومری لوله 1/4 اینچ - ۶ میلیمتر SunoFlex  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از...

  81,225 ریال 85,500 ریال 5% موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 3/8 (10 میلیمتر) سانوفلکس - sunoflex

  عایق الاستومری لوله 3/8 اینچ - 10 میلیمتر SunoFlex  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از...

  108,300 ریال 114,000 ریال 5% موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 1/2 (12 میلیمتر) سانوفلکس - sunoflex

  عایق الاستومری لوله 1/2 اینچ - 12 میلیمتر SunoFlex  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از...

  126,350 ریال 133,000 ریال 5% موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 5/8 (16 میلیمتر) سانوفلکس - sunoflex

  عایق الاستومری لوله 5/8 اینچ - 16 میلیمتر SunoFlex  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از...

  135,375 ریال 142,500 ریال 5% موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 3/4 (19 میلیمتر) سانوفلکس - sunoflex

  عایق الاستومری لوله 3/4 اینچ - 19 میلیمتر SunoFlex  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از...

  162,450 ریال 171,000 ریال 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عایق لوله 7/8 (22 میلیمتر) سانوفلکس - sunoflex

  عایق الاستومری لوله 7/8 اینچ - 22 میلیمتر SunoFlex  جهت عایق کاری سیستم های  برودتی و حرارتی مرکزی شامل لوله کشی آب و سرد و گرم، کانالهای هوای سرد و گرم ،مخازن ،لوله های انتقال سیالات و گازها در صنایع مختلف نظیر نفت ،گاز ، پتروشیمی ،شیمیایی ،خودروسازی،نیروگاهی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی ،داروسازی،داروسازی و ساختمان به منظور ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از...

  207,575 ریال 218,500 ریال 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار پرایمر مسترکول MR.COOL

  نوار پرایمر MR.COOL طول این نوار ۲۰ یاردی میباشد که ۱۸ متر باز شده و 5 متر پیچ شده روی لوله میباشد  که ملاک خرید ۵ متری میباشد و برای عایق کردن و جلوگیری از خوردگی لوله مورد استفاده قرار می گیرد چسبندگی این برند بالا بوده و عمده خرید نصاب ها این برند میباشد. از این نوار ها  جهت عایق بندی خطوط لوله آب و گاز استفاده میگردد

  281,600 ریال 320,000 ریال 12% موجود
  7 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گاز کولر گازی مدل COOLIB R410A

  گاز کولر گازی R410A برند COOLIB مخصوص کولر گازی اینورتر ساخت چین وزن : 11/3 کیلو گرم

  17,860,000 ریال 18,800,000 ریال 5% موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گاز کولر گازی مدل ISCEON R22

  گاز کولر گازی R22 برند ISCEON مخصوص کولر گازی غیر اینورتر ساخت چین وزن : 3/4 کیلو گرم

  7,410,000 ریال 7,800,000 ریال 5% موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مهره برنجی 1/4 ( 6 میلیمتر )

  جنس برنج مناسب کولر گازی 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 مناسب یخچال تراشکاری بسیار تمیز تمیز وزن سنگین

  62,000 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مهره برنجی 3/8 ( 10 میلیمتر )

  جنس برنج مناسب کولر گازی 9000 ، 24000 ، 30000 ، 32000 مناسب یخچال تراشکاری بسیار تمیز تمیز وزن سنگین

  85,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مهره برنجی 1/2 ( 12 میلیمتر )

  جنس برنج مناسب کولر گازی 12000 ، 18000 ، 36000 ، 48000 ، 60000 تراشکاری بسیار تمیز تمیز وزن سنگین

  110,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مهره برنجی 5/8 ( 16 میلیمتر )

  جنس برنج مناسب کولر گازی 2400 ، 30000 ، 32000 تراشکاری بسیار تمیز تمیز وزن سنگین

  140,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مهره برنجی 3/4 ( 19 میلیمتر )

  جنس برنج مناسب کولر گازی 36000 ، 48000 تراشکاری بسیار تمیز تمیز وزن سنگین

  230,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • والف شارژ کولر گازی

  موارد استفادهتست گاز دستگاهشارژ گاز کولر گازیشارژ گاز یخچالشارژ کندانسور

  140,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: