جستجوی پیشرفته

لوله مسی 

لوله مسی

لیست کلی لوله مسی در برند ها و مصارف گوناگون

لوله مسی به دو روش اکسترود و DIRECT TUBE تولید می شود. لوله مسی بنا به کاربرد آن، با آلیاژها و ابعاد مختلف تولید می شود. با توجه به هدایت الکتریکی و هدایت حرارتی فوق العاده مس، کاربرد لوله  مسی نیز به دو گروه اصلی تقسیم می شود که عبارتند از انتقال جریان الکتریکی و انتقال حرارت.

فروشگاه اینترنتی بازاری عرضه کننده لوله مسی در انواع TPC & DHP & DLP بصورت شاخه ، کویل(LWC)، کلاف و مویی(capilary) در سایز های مختلف و با بهترین کیفیت، قیمت و شرایط می باشد.همچنین با توجه به موجودیت انواع لوله مسی در سایزهای مختلف تحویل سفارش مشتریان گرامی در اسرع وقت امکان پذیر می باشد.

زیرشاخه ها

 • لوله مسی کلاف

  لیست کلی لوله مسی کلاف در برند ها و مصارف گوناگون

  لوله مسی کلاف برای مقاصدی همچون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت بکار می رود.این محصول دارای خم پذیری مناسب است که باعث تسهیل استفاده از آن در سیستم های لوله کشی، خطوط اانتقال گاز، سیستمهای تهویه  و لوله های برودتی میشود.به همین دلیل این محصول معمولا بصورت آنیل شده عرضه می شود

 • لوله مسی شاخه

  لوله  های مسی به صورت شاخه ای در صنایعی همچون تهویه مطبوع، صنایع برودتی، الکتریکی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد

 • متعلقات لوله

  لیست کلی متعلقات لوله در برند ها و مصارف گوناگون

  متعلقات لوله ار جمله اهم مسائل برای مقاصدی همچون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت بکار می  باشد.این محصولات برای عایق کردن لوله در سیستم های لوله کشی به کار می رود.

 • اتصالات مسی

  لیست کلی اتصالات مسی در برند ها و مصارف گوناگون

  اتصالات مسی برای مقاصدی همچون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت بکار می رود.این محصولات جهت اتصال بین دو لوله بصورت زانو ، یو ، بوشن ، سه راه و تبدیل در سیستم های لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد

  اتصالات مسی از مهم ترین بخش ها در صنایع تهویه و برودتی میباشد

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

تولید کننده‌ها