دسته بندی کلی انواع ابزارآلات برقی : پیچ گوشتی برقی ، آچار بکس ضربه ای برقی ، برش دهنده برقی ، جارو برقی صنعتی ، بلوور ،اره و...

لیست انواع ابزارآلات برقی در برند ها و مصارف گوناگون  

زیرشاخه ها

 • اره

  لیست کلی اره های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

 • دستگاه جوشکاری

  لیست کلی دستگاه های جوشکاری در برند ها و مصارف گوناگون

 • دریل

  لیست دریل های برقی در برند ها و مصارف مختلف

 • رنده

  لیست کلی رنده ها در برند ها و مصارف گوناگون 

 • سمباده

  لیست کلی سمباده های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

 • فرز

  لیست کلی فرز های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

 • چکش تخریب

  لیست چکش تخریب برقی در برند ها و مصارف گوناگون 

  بتن کن چیست؟ چکش تخریب چیست؟ چه فرقی با هم دارند؟
  چکش تخریب ها یا همان Demolition Hammer از بزرگترین اعضای خانواده ابزارهای برقی هستند که به منظور انجام عملیات تخریب طراحی شده اند. از ویژگی های بارز این سری از ابزار ها، می توان به سنگین و بسیار قدرتمند بودن آنها اشاره نمود که برای تخریب انواع سطوح غیر فلزی، دیوارها و سازه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی دیگر چکش تخریب ابزاری قدرتمند به منظور تخریب دیوارها به شمار می آید که از ارکان آن دسته از مشاغل که با عملیات ساخت و ساز سروکار دارند، می باشد .
  چکش تخریب های گوناگون و متفاوتی تاکنون تولید و طراحی شده اند که برای کارهای سبک از آنها استفاده می شود. ولی در مقابل چکش تخریب هایی نیز وجود دارند که جهت تخریب های سنگین و عملیات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • کارواش

  لیست کلی کارواش های برقی در برند ها و مصارف گوناگون 

  کارواش ها وسایلی هستند که جهت از بین بردن آلودگی ها ، جرم ها و غیره از سطوح مختلف ، به وسیله پاشیدن آب با فشار بالا، مورد استفاده قرار می گیرند. کارواش ها در پروسه نظافت وسایلی چندکاربردی و مفید هستند که باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شوند. قسمت های اصلی دستگاه در مدل های ساده کارواش ها ، متشکل از یک موتور که باعث حرکت پمپ آب و آغاز پروسه پاشیدن می شود ، یک شلنگ و یک کلید ماشه ای می باشد. برخی مدل های کارواش مجهز به سیفون و سری های آب پاش قابل تنظیم می باشند. سیفون خصوصیاتی عالی برای کارواش محسوب می شود چرا که شما را قادر می سازد از منابع آبی مانند تانک های آب ، استخر ها ، دریاچه ها و غیره ، آب بکشید. با کارواش ها می توان سطوح مختلفی مانند سطوح ماشین ، موتور و قسمت های مختلف ساختمان مانند پاسیو ، گاراژ و غیره را تمیز کرد.

 • اتو لوله سبز

  لیست اتو های لوله سبز برقی در برند ها و مصارف مختلف

 • بالابر برقی

  لیست کلی بالابر های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

 • جارو برقی صنعتی

  لیست کلی جارو برقی های صنعتی در برند ها و مصارف گوناگون

 • بتن کن

  لیست بتن کن های برقی در برند ها و مصارف مختلف 

  بتن کن چیست؟ چکش تخریب چیست؟ چه فرقی با هم دارند؟
  چکش تخریب ها یا همان Demolition Hammer از بزرگترین اعضای خانواده ابزارهای برقی هستند که به منظور انجام عملیات تخریب طراحی شده اند. از ویژگی های بارز این سری از ابزار ها، می توان به سنگین و بسیار قدرتمند بودن آنها اشاره نمود که برای تخریب انواع سطوح غیر فلزی، دیوارها و سازه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی دیگر چکش تخریب ابزاری قدرتمند به منظور تخریب دیوارها به شمار می آید که از ارکان آن دسته از مشاغل که با عملیات ساخت و ساز سروکار دارند، می باشد .
  چکش تخریب های گوناگون و متفاوتی تاکنون تولید و طراحی شده اند که برای کارهای سبک از آنها استفاده می شود. ولی در مقابل چکش تخریب هایی نیز وجود دارند که جهت تخریب های سنگین و عملیات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • بلوور

  لیست بلوور های برقی در برند ها و مصارف مختلف 

  بلوور ها ابزارهای چندکاره ای هستند که  در مدل ها و سایز های مختلفی مانند صنعتی و دستی ، موجود بوده و کاربردهای متعددی دارند. آن ها ماشین هایی هستند که عملکرد اصلی شان بر پایه تولید میزان قابل تنظیمی از هوا است. در اکثر بلوورها میزان هوای خروجی قابل تنظیم می باشد. برخی از بلوور ها هر دو عمل مکندگی و دمندگی را شامل می شوند. بدین معنا که هر دو عمل پراکندن و جمع کردن را انجام می دهند. بلوور ها جهت تمیز کردن خانه مخصوصا در قسمت  هایی که دسترسی به آنها دشوار است مانند لوسترها کاربرد دارند و همچنین جهت پاکسازی قطعات الکترونیکی در وسایلی مانند کامپیوتر و لپتاپ به کار برده می شوند.  معمولا تعمیرکاران قطعات الکترونیکی از این دستگاه زیاد استفاده می کنند. چرا که قطعات الکترونیکی نیاز به تمیز کردن مداوم داشته و گرد و غبار باعث به خطر افتادن آن ها می شود. برخی افراد از جاروبرقی برای انجام این امر استفاده می کنند اما بلوورها برای انجام این کار قویتر بوده و به بهترین نحو ممکن بدون ایجاد گرما آن را به انجام می رسانند ، چرا که گرما نیز از عوامل زیان آور در قطعات الکترونیکی است. منابع قدرتی متفاوتی در کارکرد بلوورها استفاده شده است و آن ها به صورت های برقی ، شارژی و بنزینی موجودند. برای اینکه کار مورد نظرتان را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانید باید از بلووری استفاده کنید که منبع قدرت آن جهت کار مورد نظرتان مناسب باشد. مثلا در بلوورهایی که جهت جمع آوری برگ مورد استفاده قرار می گیرند ، نوع بنزینی بسیار قوی بوده و جهت حیاط هایی با اندازه بزرگ و متوسط مناسب اند.

 • سشوار صنعتی

  لیست سشوار های صنعتی در برند ها و مصارف مختلف 

  سشوارهای صنعتی وسایلی هستند که تولید هوای داغ می کنند ، آن ها چندکاربردی می باشند و این کاربرد ها در سطح وسیعی گسترش یافته است. معمولا مکانیک های حرفه ای از این وسیله استفاده می کنند اما آن ها در انجام پروژه های کارهای شخصی و تعمیراتی که خود فرد علاقه مند است به تنهایی به انجام برساند نیز ، روز به روز محبوب تر می شوند. اغلب مردم سشوارهای صنعتی را برای خشک کردن رنگ می شناسند ، اما آنها استفاده های متعدد دیگری هم در محل کار و هم در خانه و اطراف آن دارند. گاهی اوقات لازم است تا بر روی سطحی کار انجام دهید که به تازگی رنگ شده است و نمی خواهید احیانا این سطح آسیب ببیند. با استفاده از یک سشوار صنعتی می توانید رنگ را خشک کرده و در نتیجه دیگر نیازی نیست تا مدت طولانی منتظر بمانید. استفاده دیگر این وسیله در جدا کردن قطعات لحیم شده است. می توانید جریان گرما را به قطعه الکترونیکی لحیم شده هدایت کنید و به نتیجه دلخواه دست یابید. سشوارهای صنعتی جهت خم کردن لوله های PVC نیز کاربرد دارند. به همین دلیل این سشوارها نزد لوله کش ها ، ابزاری محبوب محسوب می شوند. چرا که به این وسیله می توانند لوله ها را به راحتی به زوایای مورد نظر خم کنند و بدین وسیله به کار خود سرعت ببخشند. سشوارهای صنعتی همچنین جهت ذوب کردن چسب ها مفید واقع می شوند. مثلا فرض کنید که قصد دارید سپر ماشین تان را جدا کنید. به وسیله سشوار صنعتی محیط اطراف آن را گرما داده و بعد می توانید آن را جدا نمایید.

 • آچار بکس ضربه ای برقی

  لیست کلی آچار بکس های ضربه ای برقی در برند ها و مصارف گوناگون

 • پولیش

  لیست کلی پولیش های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

  پولیش یا پولیشر ابزاری است که پروسه پولیش کردن را با ایجاد سطحی صاف و براق به وسیله سایش به انجام می رساند. سطحی که پولیش نشده مانند زمینی پر از کوه است و پولیش زدن باعث می شود تا این کوه ها از بین رفته و سطحی صاف به وجود بیاید. معمولا دستگاه پولیش جهت اتمام پروسه صاف کردن سطح قطعه ای که کاربر مشغول به کار بر روی آن بوده و یا جهت صاف و آینه ایی کردن سطح ماشین مورد استفاده قرار می گیرد.  چرا که پولیش کردن جهت بهبود ظاهر و همچنین از بین بردن اکسیداسیون ضروری است.

 • پیستوله رنگ پاش

  لیست کلی پیستوله های رنگ پاش برقی در برند ها و مصارف گوناگون

  یستوله رنگ پاش وسیله ای است که شبیه به یک تفنگ است و جهت پاشیدن مایعایت از قبیل رنگ تحت فشار بالا استفاده می شود. به طور کلی دو نوع پیستوله رنگ پاش وجود دارد. پیستوله رنگ پاش برقی و پیستوله رنگ پاش بادی. اکثر پیستوله های رنگ پاش به یک کمپرسور هوا متصل بوده که رنگ را از طریق هوای فشرده به سطح مورد نظر اسپری می کند. به وسیله پیستوله های رنگ پاش ، قادر خواهید بود تا رنگ، لاک الکل، روغن جلا ، شلاک (بهترین نوع لاک که رنگی شفاف تا زرد متمایل به نارنجی دارد) ، و دیگر موادی که با آن پرداخت و جلاکاری انجام می دهند را ؛ روی سطوحی مانند بدنه اتومبیل، مبلمان و اسباب و سایل دیگر، جهت به دست آوردن سطحی صاف و براق اعمال کنید. در پیستوله رنگ پاش الکترونیکی، کمپرسور باد وجود ندارد، این دستگاه دارای موتوری الکتریکی بوده و رنگ را با فشار به سمت نازل خروجی اسپری می کند.

 • کمپرسور هوا

  لیست کلی کمپرسور های هوا در برند ها و مصارف گوناگون

  کمپرسور های هوا وسایلی هستند که هوا را از طریق یک شلنگ با فشار به خارج هدایت می کنند. زمانی که هوا به سرعت آزاد می شود ، یک انرژی جنبشی به وجود می آید. این انرژی را می توان برای اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار داد. کمپرسور های هوا وسایلی بسیار کاربردی می باشند که هم در اطراف خانه و هم کارخانه ها و محل های کاری مورد استفاده قرار می گیرند. کمپرسورها هم در مدل های صنعتی و هم غیر صنعتی موجودند. آن ها در اطراف خانه برای کارهایی از قبیل باد کردن توپ ها ، تشک های بادی ، تایرها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های صنعتی کمپرسورهای هوا جهت استفاده از ابزارهای بادی مانند دریل ها ، آچاربکس ها ، پرچ کن ها ، منگنه کوب ها ، آچارهای ضربه ای ، پیستوله های رنگپاش و بسیاری ابزار دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. کمپرسورهای هوا هم به صورت برقی و هم گازوئیلی موجودند. چنانچه مجبور به کار در محیطی هستید که در آن دسترسی به برق وجود ندارد ، نوع گازوئیلی این کمپرسورها ، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 • پیچ گوشتی برقی

  لیست کلی پیچ گوشتی های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

  پیچ گوشتی برقی جزو ابزاری است که داشتن آن در میان دیگر ابزارها ، ضروری است. مخصوصا اگر شما علاقه مند باشید کارهای خانه تان را، خودتان به انجام برسانید. پیچ گوشتی های برقی به نسبت پیچ گوشتی های معمولی به شما کمک می کنند تا کارهای مربوطه را راحت تر و سریع تر انجام دهید. پیچ گوشتی های برقی جایگزینی فوق العاده برای پیچ گوشتی های معمولی هستند چرا که پروسه پیچ کردن، مخصوصا در پروژه های کاری که نیازمند پیچ های متعدد هستند، دشوار است. همینطور در بسیاری موارد باز کردن پیچ ها ممکن است سخت بوده و زمان زیادی از شما بگیرد. مانند بسیاری از ابزارهای موتوردار، پیچ گوشتی های برقی قوی تر از نمونه های شارژی خود هستند اما مسئله اینجاست که حمل و نقل و جا به جایی آن ها به دیگر مکان ها دشوار است. همچنین آن ها به ظرافت پیچ گوشتی های شارژی نیستند.

 • برش دهنده برقی

  لیست کلی برش دهنده های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

  اره سنگ بری ابزاری است که می توانید از آن جهت برش مقدار بالایی از بلوک های سنگ و آجر استفاده کنید. اره های سنگ بری داری موتور ، در دو نوع موجود می باشند که یک نوع آن ها دستی و نوع دیگر میزی می باشد. این اره ها جهت کارهای سخت تعبیه شده اند که بر حسب نوع کاری که با آن ها انجام می دهید هم به صورت خشک و هم به صورت خیس کاربرد دارند. انتخاب تیغه مناسب امری حیاتی در استفاده از این اره ها است که جهت گرفتن نتیجه مطلوب در پروسه برش ، باید به آن توجه شود. برای مثال در برش خشک باید به نوع تیغه توجه کرده و اطمینان حاصل کنید که روی تیغه "جهت برش خشک" درج شده باشد (مثل تیغه های سیلیکون کاربید) و این پروسه باید در محیط های داری تهویه خوب و یا در محیط های باز و بزرگ صورت گیرد ، چرا که خاک زیادی در محیط کار ایجاد می شود. در برش خیس ، آب به وسیله یک شلنگ به تیغه رسانده می شود. این بدین دلیل است که وجود آب ، میزان گرد و خاک را کاهش داده و باعث عملکرد بهتر تیغه می شود. به طور کلی اره های سنگ بری داری تیغه های سیلیکونی هستند ، این اره ها در مقایسه با کار با مته و چکش بسیار سریع تر عمل کرده و با استفاده از آن ها می توانید برش های بهتری بزنید. از اره های سنگ بری میزی در زمانی که لازم است مقدار بسیار بالایی برش انجام دهید ، استفاده می شود و چنانچه در این اره ها از تیغه الماسه صنعتی استفاده کنید ، قادر خواهید بود هر نوع بلوک سنگ و آجر را برش بزنید.

 • شیارزن

  لیست کلی شیارزن های برقی در برند ها و مصارف گوناگون

  شیارزن ها ابزارهایی جهت ایجاد شیار در دیوارها ، با سرعتی بالا می باشند. این ابزارها داراری موتور های الکتریکی بوده و معمولا مجهز به دو تیغه هستند که بر روی یک محور قرار گرفته اند. این ابزار معمولا جهت ایجاد فضای لازم برای قرار گیری کابل ها و لوله ها در داخل دیوارها به کار می روند. بدین طریق این امکان به وجود می آید تا آن ها از نظر پنهان شوند. در گذشته کاربران مجبور بودند تا این عمل را به وسیله چکش و قلم انجام دهند. این تکنیک هنوز هم در محدوده های کاری کوچک و بر روی مواد نه چندان سخت مانند گچ، قابل اجرا است ، اما انجام آن بر روی مواد سخت ، بسیار کند ، سخت و طاقت فرسا می باشد. نکته جالبی که در مورد شیارزن ها وجود دارد این است که آن ها مجهز به خروجی  اتصال دستگاه مکنده ، جهت جمع آوری گرد و خاک هستند. بدین صورت که کاربر محیط کاری سالم و پاکیزه در اختیار دارد. برخی مدل های شیارزن مجهز به نشانگر لیزری جهت مشخص ساختن قسمت مورد برش می باشند.

 • برش دهنده GDM12-34 بوش
  خرید محصول
  برش دهنده GDM12-34 بوش

  برش دهنده بوش کد فنی محصول : GDM12-34طراحی ویژه جهت برش خشکضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • برش دهنده GDM13-34 بوش
  خرید محصول
  برش دهنده GDM13-34 بوش

  برش دهنده بوش کد فنی محصول : GDM13-34ضمانت : 18 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 4 دور GBM32-4 بوش
  خرید محصول
  دریل 4 دور GBM32-4 بوش

  دریل 4 دور بوش کد فنی محصول : GBM32-4 قویترین دریل ساده با تغییر دور مکانیکی ( مته مخروطی ) ضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا ) 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل GBM1000 بوش
  خرید محصول
  دریل GBM1000 بوش

  دریل بوش کد فنی محصول : GBM1000چپگرد و راستگردکنترل سرعت الکترونیکی

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل GBM10RE بوش
  خرید محصول
  دریل GBM10RE بوش

  دریل بوش کد فنی محصول : GBM10REکنترل سرعت الکترونیکی چپ گرد و راست گردضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل GBM1600RE بوش
  خرید محصول
  دریل GBM1600RE بوش

  دریل بوش کد فنی محصول : GBM1600REموتور قدرتمندگشتاور بالادسته 360 درجه D شکلکلید قفل کنچپگرد و راستگرد

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل GBM10 بوش
  خرید محصول
  دریل GBM10 بوش

  دریل بوش کد فنی محصول : GBM10 ابزاری دقیق برای سوراخ کاری و پیچ کاری با طراحی ظریف ضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا ) 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل GBM13 بوش
  خرید محصول
  دریل GBM13 بوش

  دریل بوش کد فنی محصول : GBM13موتور پر قدرت با طول عمر طولانیضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل GBM6RE بوش
  خرید محصول
  دریل GBM6RE بوش

  دریل بوش کد فنی محصول : GBM6REکنترل سرعت الکترونیکیچپ گرد و راست گردضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا ) 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GSB162-2RE بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GSB162-2RE بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GSB162-2Rکنترل سرعت الکترونیکیچپگرد و راستگردکلاچ ایمنیقابلیت محافظت از راه اندازی مجدد ( از دستگاه در مقابل شروع مجدد خودکار پس از قطع برق محافظت می نماید )دستگیره نرم

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GSB18-2RE بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GSB18-2RE بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GSB18-2REکنترل سرعت الکترونیکیچپگرد و راستگرددستگیره نرم

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GSB20-2RE بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GSB20-2RE بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GSB20-2RE12 ماه ( شرکت ابزار سرا ) 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GSB21-2RE بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GSB21-2RE بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GSB21-2REچپ گرد و راست گردکنترل سرعت الکترونیکی کلاچ ایمنی ضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GBM13-2RE بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GBM13-2RE بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GBM13-2REچپگرد و راستگردکنترل سرعت الکترونیکیکلاچ ایمنیدستگیره نرمگیربکس دو سرعتهموتور قدرتمندطراحی ارگونومی

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GSB19-2RE بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GSB19-2RE بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GSB19-2REچپگرد و راستگرد12 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی GSB21-2 بوش
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی GSB21-2 بوش

  دریل 2 دور چکشی بوش کد فنی محصول : GSB21-212 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره فارسی بر کشویی GCM12SDE بوش
  خرید محصول
  اره فارسی بر کشویی GCM12SDE بوش

  اره فارسی بر کشویی برقی بوش کد فنی محصول : GCM12SDEدور متغیرقفل کن محورقابلیت تعویض آسان تیغهبرش اریب 47 درجه به چپ و راست

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره فارسی بر کشویی GCM12SD بوش
  خرید محصول
  اره فارسی بر کشویی GCM12SD بوش

  اره فارسی بر کشویی برقی بوش کد فنی محصول : GCM12SD۱۲ اینچی / کشوییبا زاویه برش از دو پهلو و تیغه ۳۰۵ میلیمتری برش  اریب ۴۷ درجه چپ و راستضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا ) 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره زنجیری AKE40-19S بوش
  خرید محصول
  اره زنجیری AKE40-19S بوش

  اره زنجیری بوش کد فنی محصول : AKE40-19Sمجهز به سیستم SDS بوش ( تعویض سریع تیغه بدون نیاز به ابزار )موتور قدرتمند با طول عمر بالاترمز زنجیردسته با طراحی ارگونومیضمانت : 6 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره عمود بر GST135BCE بوش
  خرید محصول
  اره عمود بر GST135BCE بوش

  اره عمود بر بوش کد فنی محصول : GST135BCE سیستم SDS بوش  حرکت پاندولی تیغه اره  کنترل سرعت الکترونیکی استفاده در کارهای خشن  دارای حرکت پاندولی و سرعت متغیر  طراحی منحصر به فرد

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره عمود بر GST85PB بوش
  خرید محصول
  اره عمود بر GST85PB بوش

  اره عمود بر بوش کد فنی محصول : GST85PB سیستم SDS بوش حرکت پاندولی تیغه اره  ضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا )

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره عمود بر GST85PBE بوش
  خرید محصول
  اره عمود بر GST85PBE بوش

  اره عمود بر بوش کد فنی محصول :GST85PBE کنترل سرعت الکترونیکی حرکت پاندولی تیغه اره سیستم SDS بوشضمانت : 12 ماه ( شرکت ابزار سرا ) 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره عمود بر 5093J توسن پلاس
  خرید محصول
  اره عمود بر 5093J توسن پلاس

  اره عمود بر توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 5093Jمکش گرد و غبارعایق دوبلحالت پاندولی تیغه ارهموتور قدرتمندکنترل سرعت الکترونیکیبرش اریب ۴۵ درجه چپ و راستاره عمود بر یا اره چکشی نوعی اره‌ برقی است که جهت برش مواد مختلف مانند چوب، تخته سه لایی، نئوپان، فیبر، آلومینیوم، پلاستیک، آهن وموارد مشابه با ضخامت کم کاربرد دارد.

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره فارسی بر ساده 5917CLS توسن پلاس
  خرید محصول
  اره فارسی بر ثابت 5917CLS توسن پلاس

  اره فارسی بر ثابت توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 5917CLSقابلیت نصب روی میز کارسیستم ترمز تیغهقابلیت فارسی بری از صفر درجه تا 45 درجه از طرف چپمجهز به خط کش لیزریدارای کشویی افزایش دهنده طول کارگیر، برای قطعه کار با طول بلنددارای تیغه 80 دندانه با قطر 250 میلیمتر مخصوص MDF با کیفیت عالی و الماسه های ساخت اروپا(Ceratizit)

  0 ریال ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره فارسی بر کشویی 5920LS توسن پلاس
  خرید محصول
  اره فارسی بر کشویی 5920LS توسن پلاس

  اره فارسی بر کشویی توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 5920LSموتور قدرتمندسیستم ترمز ایمنیبرش اریب 45 درجه چپ و راستمکش گرد و غبارعایق دوبلنشانگر لیزر کلاس ۲ ( دارای پرتو لیزر برای ایجاد خط برش فرضی دقیق از محل برخورد تیغه و قطعه کار )دقت برش عالی با حداکثر خطای ۰/۱ میلیمتر

  0 ریال ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اره پروفیل بر 5180C توسن پلاس
  خرید محصول
  اره پروفیل بر 5180C توسن پلاس

  اره پروفیل بر توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 5180Cعایق دوبل موتور قدرتمند

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اینورتر جوشکاری 1420i توسن پلاس
  خرید محصول
  اینورتر جوشکاری 1420i توسن پلاس

  اینورتر جوشکاری توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 1420Iمیزان نفوذپذیری بالای جوشامکان تنظیم دستی میزان قوس جوشکاریقوس آرامتر و پاشش جرقه کمترکاهش محسوس مصرف برققابلیت جوشکاری با ژنراتور 15 کیلو وات و بالاترجوشکاری با کلیه الکترودها از جمله الکترودهای آلیاژیخروجی واقعی تا 210 آمپرمجهز به سیستم IGBTنمایشگر تنظیم آمپر خروجی

  0 ریال ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 0083D توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل 0083D توسن پلاس

  دریل توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 0083Dعایق دوبلچپگرد و راستگردکنترل سرعت الکترونیکیدستگیره نرم

  0 ریال ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 0100D توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل 0100D توسن پلاس

  دریل توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 0100Dعایق دوبلچپگرد و راستگردکنترل سرعت الکترونیکیدستگیره نرمدارای تنظیم کننده دور الکترونیکمجهز به شستی چپ گرد راست گرددارای شستی قفل کن سوئیچ در حالت روشن

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 0110D توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل 0110D توسن پلاس

  دریل توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 0110Dعایق دوبلچپگرد و راستگردکنترل سرعتدستگیره نرمدارای کنترل کننده دور الکترونیکمجهز به شستی چپ گرد راست گرددارای شستی قفل کن سوئیچ در حالت روشن

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل 2 دور چکشی 0081D توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل 2 دور چکشی 0081D توسن پلاس

  دریل 2 دور چکشی توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 0081Dعایق دوبلچپگرد و راستگردکنترل سرعت الکترونیکیگیربکس دو سرعتهموتور قدرتمنددستگیره نرممجهز به گیربکس دو سرعته

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل بتن کن 4 شیار 8030H توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل بتن کن 4 شیار 8030H توسن پلاس

  دریل بتن کن 4 شیار توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 8030Hکنترل سرعت الکترونیکیعایق دوبلکلاچ ایمنیمته گیر چهار شیار SDS PLUSچپگرد و راستگرددستگیره نرمدارای سه حالت کاری )دریل، دریل چکشی، تخریب

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل بتن کن 5 شیار 8065H توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل بتن کن 5 شیار 8065H توسن پلاس

  دریل بتن کن 5 شیار توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 8065Hمته گیر پنج شیار SDS - MAXسه حالته ( دریل ، دریل چکشی و تخریب )کلاچ ایمنیکنترل سرعت الکترونیکیدسته با طراحی ارگونومی با کمترین میزان لرزش

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل بتن کن 5 شیار 8110H توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل بتن کن 5 شیار 8110H توسن پلاس

  دریل بتن کن 5 شیار توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 8110H‍مته گیر پنج شیار SDS MAXکنترل سرعت الکترونیکیعایق دوبلموتور قدرتمندکلاچ ایمنیتثبیت کننده الکترونیک

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دریل چکشی 0079D توسن پلاس
  خرید محصول
  دریل چکشی 0079D توسن پلاس

  دریل چکشی توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 0079Dعایق دوبلچپگرد و راستگردکنترل سرعت الکترونیکیدستگیره نرم

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • رنده بغل دو راهه زن 4950EP توسن پلاس
  خرید محصول
  رنده بغل دو راهه زن 4950EP توسن پلاس

  رنده بغل دو راهه زن توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 4950EPقابلیت رنده کاری از کنار ( مزیت بغل دوراهه )اهرم ایمنی کفهدارای تیغه رنده هایی با قابلیت تیز شدنطراحی ارگونومیک دسته ، در راستا و جهت مناسب کاربر با روکش نرم و ضد تعرقکفه کاملا صاف و صیقلی جهت دقت بیشترقابلیت براده برداری ، کم کردن ضخامت و مسطح سازی سطوح ناهموار 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • سمباده لرزان 4240FS توسن پلاس
  خرید محصول
  سمباده لرزان 4240FS توسن پلاس

  سمباده لرزان توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 4240FSکنترل سرعت الکترونیکیقدرت بالای مکش گرده های چوب

  0 ریال ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • فرز آهنگری 3386A توسن پلاس
  خرید محصول
  فرز آهنگری 3386A توسن پلاس

  فرز آهنگری توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 3386Aدستگیره ضد لرزشموتور قدرتمندقفل کن محور گارد محافظ

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • فرز سنگبری 3387A توسن پلاس
  خرید محصول
  فرز سنگبری 3387A توسن پلاس

  فرز سنگبری توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 3387Aدستگیره ضد لرزشموتور قدرتمندقفل کن محورگارد محافظ

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • مینی فرز 3382A توسن پلاس
  خرید محصول
  مینی فرز 3382A توسن پلاس

  مینی فرز توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 3382Aدستگیره ضد لرزشقفل کن محور گارد محوردارای پوسته گیربکس آلومینیومیمجهز به شستی قفل کن گیربکسسوئیچ با قابلیت قفل شدن در حالت روشنسیستم خنک کنندگی با فن کارآمددارای گارد قابل تنظیم با اهرماندازه و وزنی کمدارای طول کابل برق 3 متری

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • مینی فرز 3384A توسن پلاس
  خرید محصول
  مینی فرز 3384A توسن پلاس

  مینی فرز توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول :  3384A دستگیره ضد لرزشموتور قدرتمندقفل کن محور گارد محافظ

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • مینی فرز 3384A توسن پلاس
  خرید محصول
  مینی فرز 3382AV توسن پلاس

  مینی فرز توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول :  3382AV دستگیره ضد لرزشکنترل سرعت الکترونیکیقفل کن محور گارد محافظ

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چکش تخریب 6006DH توسن پلاس
  خرید محصول
  چکش تخریب 6006DH توسن پلاس

  چکش تخریب توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 6006DH-موتور قدرتمند-طراحی سبکقلم گیر شش گوشدسته ضد لرزش با طراحی ارگونومیتعبیه توری در قسمت ورودی هوا برای جلوگیری از نفوذ ذرات خارجیتقویت عایق بندی قسمت سیم پیچی شده جهت جلوگیری از آسیب دیدگیدسته کمکی D شکلتیوپ گریس مخصوص قلمآچار مخصوصرینگ اضافه کن دسته کمکی

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چکش تخریب 6011DH توسن پلاس
  خرید محصول
  چکش تخریب 6011DH توسن پلاس

  چکش تخریب توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 6011DHمته گیر پنج شیار SDS MAXکنترل سرعت الکترونیکیعایق دوبل تثبیت کننده الکترونیک موتور قدرتمند دستگیره نرم

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چکش تخریب 6015DH توسن پلاس
  خرید محصول
  چکش تخریب 6015DH توسن پلاس

  چکش تخریب توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 6015DHبدنه آلومینیومیابزارگیر شش گوشقدرت ضربه بالادسته D شکلقلم نوک تیزقلم نوک تختدارای کیف حمل فلزی

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چکش تخریب 6016DH توسن پلاس
  خرید محصول
  چکش تخریب 6016DH توسن پلاس

  چکش تخریب توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 6016DHموتور قدرتمندعایق دوبل قلم گیر شش گوش ته گردگیربکس فلزیدستگیره نرم ارگونومی با کمترین لرزشطراحی منحصر به فرد جهت انجام کارهای تخریبی سنگین

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کارواش 1114CPW توسن پلاس
  خرید محصول
  کارواش 1114CPW توسن پلاس

  کارواش توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 1114CPW     موتور سبک وزن یونیورسالفشار خروجی بالاسوپاپ اطمینانموتور قدرتمندمناسب جهت کار با آب ولرم6 متر شلنگ PVC خروجی آبچرخ های تقویت شده جهت جلوگیری از شکستگی چرخ ها در جا به جاییکابل برق استاندارد با طول 5 متر

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کارواش 1214IPW توسن پلاس
  خرید محصول
  کارواش 1214IPW توسن پلاس

  کارواش توسن پلاس ؛ ساخت کشور چین کد فنی محصول : 1214IPW     موتور پر قدرت اینداکشن با عمر طولانی و عملکرد کم صداتر نسبت به موتورهای یونیورسالفشار خروجی بالاسوپاپ اطمینانمناسب جهت کار با آب ولرم6 متر شلنگ PVC خروجی آبچرخ های تقویت شده جهت جلوگیری از شکستگی چرخ ها در جا به جاییکابل برق استاندارد با طول 5 متردارای روپوش ، دستکش و چکمه

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف