دسته بندی کلی انواع شیلنگ های ایرانی و وارداتی آب ، باد ، گاز ، بنزین و روغن

(مدت مطالعه 4 دقیقه)

شلنگ از ابزارهایی است که با وجود کارایی بالا، ممکن است چندان جای امنی نداشته باشد: گوشه‌ی حیاط زیر آفتاب و یا ته انباری بین کلی وسایل دیگر؛ ضمن این که ممکن است استفاده‌ی چندانی هم از آن نشود، مگر در موارد ضروری و لازم. در چنین شرایطی ممکن است شلنگ به مرور فرسوده و پوسیده شود.

جهت خرید شیلنگ اصل و با کیفیت و همچنین مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید (02136055545) فروشگاه بازاری

اگر جای شلنگ در خانه‌ی شما، گوشه‌ی حیاط است، بهتر است سعی کنید از شلنگ‌هایی حصیری مقاوم و چندلایه برای مقاومت بیشتر در برابر تابش خورشید یا گرم و سرد شدن هوا استفاده کنید. قطعا دیدن چند شکاف و ترک‌خوردگی در شلنگ و کاهش فشار آب، منظره‌ی چندان خوشایندی نیست. هر قدر هم که بخواهید با پارچه یا نوار تفلون آن را درمان کنید، باز هم چندان سودی ندارد.

شیلنگ ابشیلنگ اب

شلنگ کولر هم سرنوشتی مشابه با شلنگ‌های حیاط دارد. ممکن است همین الان عمر شلنگ کولر روی پشت بام یا پشت پنجره‌تان، به یک سال یا حتی بیشتر برسد. ظرافت این نوع شلنگ در کنار حساسیت آن در رابطه با کارایی کولر، آن را

نمایش ادامه توضیحات (کلیک کنید) ...


دسته بندی کلی انواع شیلنگ های ایرانی و وارداتی آب ، باد ، گاز ، بنزین و روغن

(مدت مطالعه 4 دقیقه)

شلنگ از ابزارهایی است که با وجود کارایی بالا، ممکن است چندان جای امنی نداشته باشد: گوشه‌ی حیاط زیر آفتاب و یا ته انباری بین کلی وسایل دیگر؛ ضمن این که ممکن است استفاده‌ی چندانی هم از آن نشود، مگر در موارد ضروری و لازم. در چنین شرایطی ممکن است شلنگ به مرور فرسوده و پوسیده شود.

جهت خرید شیلنگ اصل و با کیفیت و همچنین مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید (02136055545) فروشگاه بازاری

اگر جای شلنگ در خانه‌ی شما، گوشه‌ی حیاط است، بهتر است سعی کنید از شلنگ‌هایی حصیری مقاوم و چندلایه برای مقاومت بیشتر در برابر تابش خورشید یا گرم و سرد شدن هوا استفاده کنید. قطعا دیدن چند شکاف و ترک‌خوردگی در شلنگ و کاهش فشار آب، منظره‌ی چندان خوشایندی نیست. هر قدر هم که بخواهید با پارچه یا نوار تفلون آن را درمان کنید، باز هم چندان سودی ندارد.

شیلنگ ابشیلنگ اب

شلنگ کولر هم سرنوشتی مشابه با شلنگ‌های حیاط دارد. ممکن است همین الان عمر شلنگ کولر روی پشت بام یا پشت پنجره‌تان، به یک سال یا حتی بیشتر برسد. ظرافت این نوع شلنگ در کنار حساسیت آن در رابطه با کارایی کولر، آن را آسیب‌پذیرتر کرده است. در این مورد باید از کیفیت ساخت شلنگ حتما مطمئن باشید یا در صورت امکان، سایه‌بانی برای آن فراهم کنید.

باغ و باغچه‌های بزرگ داستان دیگری دارد. آبیاری گیاهان و درختان در کنار سمپاشی آن‌ها چیزی بیش از سرگرمی و خوشی‌های شخصی است. شرکت‌های تولیدی زیادی، شلنگ‌های مخصوص سم‌پاشی یا آبیاری قطره‌ای را با این هدف تولید می‌کنند که بتوانید به سادگی از درختان خود نگهداری کنید. از فواید دستگاه‌های شلنگ جمع کن برای صرفه‌جویی در فضا یا دوام بیشتر عمر شلنگ، غافل نشوید.
در این بین، برای انتخاب شلنگ توالت باید حساسیت بیشتری به خرج داد. شلنگ‌های لوله خرطومی و فلزی در این مورد کاربرد بیشتری دارند. ضمن این که شیلنگ‌های آنتی باکتریال به دلیل جذب کمتر باکتری و حفظ بهداشت و سلامت، از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

شیلنگ چیست

شیلنگ یک لوله منعطف به همراه دو خروجی است که جنس تشکیل دهنده آن می تواند پی وی سی یا لاستیک باشد. شیلنگ انواع مختلفی شامل شلنگ آب، شلنگ گاز، شلنگ باد، شلنگ تراز و شلنگ صنعتی دارد. از جمله مصارف شیلنگ آب می توان به استفاده آن در باغ ها و حیاط و شستشوی فضاهای مسقف، شیلنگ تراز برای بنایی و Drain کولر گازی و شلنگ گاز برای گاز رسانی در فضاهای شهری از جمله منزل، محل کار، رستوران و هیئات و شلنگ باد عمدتا برای تعمیرگاهها و شلنگ های صنعتی نیز برای انتقال مواد تحت فشار و دارای دمای بالا به منظور استفاده در کارگاه ها استفاده می شود.

شیلنگ پنوماتیک -شیلنگ هیدرولیک -شیلنگ های فشارقوی-شیلنگ روغن-شیلنگ های PVC -شیلنگ باد-شیلنگ استیل ...

شلنگ های تحت فشار معمولا به منظور تحمل فشار کاری بالاتر نسب به شلنگ های معمولی دارای لایه های منجید یا نخ می باشند که خود نخ می تواند دارای جنس و ضخامت متفاوتی باشد که در فشار کاری آن و نرم بودن و سفت شدن شیلنگ در استفاده های مختلف تاثیر به سزایی داشته باشد.
از جمله متریال مورد استفاده در ساخت شلنگ که شامل مواد پی وی سی و یا لاستیک و یا روغن DOP مورد استفاده در آن در کیفیت و عمر مفید شلنگ رابطه مستقیم دارد. بنابراین جهت انتخاب شلنگ موردنیاز با توجه به محل مورد استفاده و فشار بار انتظار رفته از آن باید شیلنگ متناسب با آب و هوای محل استفاده را انتخاب کرد.

توضیحات تکمیلی شیلنگ

شرایط و پارامتر های مختلفی برای ساخت و طراحی شیلنگ صنعتی موثر میباشد که از جمله آن ها می توان به فشار وارده بر شیلنگ ، اندازه شیلنگ ،سازگاری شیمیایی شیلنگ اشاره نمود.می توان از شیلنگ های صنعتی جهت انتقال سیالات از قبیل روغن ،آب ،هوا و غیره در فشار های بالا استفاده نمود نکته مهم این است که جنس مورد استفاده در ساختن شیلنگ های صنعتی بر اساس نوع مصرف و سفارش مشتریان متفاوت میباشد اما ماده اصلی جهت استفاده در شیلنگ های صنعتی پلی اتیلن می باشد.برای درک بهتر می بایست بعضی از انواع شیلنگ های صنعتی را بشناسید زیرا شیلنگ های صنعتی انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها بر اساس نوع کاربری متفاوت میباشد .

به هنگام تهیه شیلنگ هیدرولیک باید به موارد ذیل توجه نمود:

1-می بایست تمام استاندارد های مورد نیاز در شیلنگ مد نظر رعایت شده باشد .
2-قطر شیلنگ که باید به آن دقت کرد هم قطر درسمت داخل و هم خارج. برای هدفی که میخواهید شیلنگ هیدرولیک تهیه کنید چهاندازه قطر برای عبور مایع لازم است .
3-مورد بعدیدقت به نوع حرارت مواد و مایع عبوری از شیلنگمی باشد می بایست برای عبور مایعات داغ از شیلنگ های متناسب استفاده شود .
4-جنس مایعی که باید از شیلنگ عبور کند مهم است زیرا مواد شیمیایی و اسیدی را نمی توان از شلنگ های پلاستیکی و معمولی عبور داد .
5-مورد دیگر که باید به آن اشاره کرد فشار مایعی که قرار است عبور کند.

جهت سفارشات عمده با ما در ارتباط باشید 02136055545

پخش عمده شیلنگ | لیست انواع شیلنگ های ایرانی و خارجی | در برند ها و سایز های مختلف همراه تصویر  

زیرشاخه ها

 • شیلنگ اب

  انواع شیلنگ آب با کیفیت ساخت ایران

  (مدت مطالعه 2 دقیقه)

  شیلنگ آب یک از انواع شیلنگ محسوب می شود که از جمله مصارف آن می توان به استفاده آن در باغ ها و حیاط و شستشوی فضاهای مسقف اشاره نمود. شلنگ های آب سایزهای مختلفی دارند که این سایزها عبارتند از 1/2 اینچ، 3/4 اینچ، 1 اینچ، 1 و 1/4 اینچ،1و 1/2 اینچ ، 2 اینچ است که با استفاده در حیاط و باغ و در صورت وجود پمپ کف کش و رها بودن شلنگ در فضای باز و تابش نور مستقیم آفتاب به آن باید نوع مناسب آن را انتخاب کرد.
  در صورت کهولت سن فرد مصرف کننده جهت جمع آوری راحت تر شیلنگ، شیلنگ های سایز بالا به خاطر وزن بالای کلاف شلنگ توصیه نمی شود. به جای آن استفاده از شلنگ های مقاوم تر که عمر بالایی داشته و نیازی به جمع کردن آنها نباشد توصیه می شود.
  درصورت وجود پمپ در مسیر آب استفاده ازشلنگ های با سایز داخلی کمتر ولی با منجید بهتر و جداره ها (لایه ها) بیشتر جهت تحمل فشار پمپ توصیه می شود.

  شیلنگ اب ایرانیشیلنگ ابیاری

  سایز شیلنگ های آب در بازار

  هنگامی که شما می خواهید از قیمت شیلنگ آب به صورت عمده و جزیی مطلع شوید و قیمت این کالا را از فروشنده می پرسید حتما از شما می پرسد که شیلنگ با چه سایزی می خواهید. ما در این بخش سایز شیلنگ ها را برای شما به طور کامل میگوییم

  شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که مثلا منظور از شیلنگ با نمره ۲ شیلنگ چند اینچی است؟در این قیمت به شما می گوییم که هر نمره برابر چند اینچ است که اگر در بازار از فروشنده و یا خریداری شنیدید که شیلنگ آب نمره ۲ یا ۵ می خواهم منطورشان شیلنگ چند اینچی است:

  • نمره ۲ = ۱/۲ اینچ
  • نمره ۲٫۵ = ۳/۴ اینچ
  • نمره ۳ = ۱ اینچ
  • نمره ۴ = ۱٫۱/۴ اینچ
  • نمره ۵ = ۱٫۱/۲ اینج
  • نمره ۶ = ۲ اینچ

  قیمت و تنوع شیلنگ آب در بازار ایران

  کیفیت همواره برای ما مهم ترین مسئله بوده و خواهد بود. با این حال کیفیت بالای ما قیمت ما را بالا نخواهد برد و ما همیشه با کیفیت ترین تولیدات صنعنی، در مصارف آب و گاز پی وی سی را با نازلترین قیمت بازار عرضه خواهیم نمود.
  شاید بهتر باشد این گونه مطرح کنیم که چه تولید کننده ای صلاحیت صادرات و داعیه قیمت ارزان  به خارج از کشور را دارد تعیین قیمت  چگونه صورت میگیرد؟ چرا که بسیاری از نکات صرفاً به محصولات تولید شده مربوط نمی شود در ابتدا باید گفت محصول هایی که از استاندارد لازم برخوردار باشند و همچنین کیفیت و مدل های ظاهری آنها مطابق طبع و میل و تقاضای مصرف کنندگان و خریداران خارجی باشد مطمئناً می تواند مورد بررسی قرار بگیرد تاجران و خریداران خارجی نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

  طبیعتا شیلنگ نامرغوب ویژگی محصول مناسب برای صادرات به کشورهای همسایه را ندارد چرا که نه تنها کسب و کار وارد کننده را با زیان مواجه می کند، بلکه باعث می شود تا اعتماد خریداران و واردکنندگان نسبت به سایر شیلنگسازی ها و کارخانه های تولیدی در ایران از بین برود. نکته دیگری هم که در آیتم های مهم و شاخص های تاثیرگذار در انتخاب صادرکنندگان  به کشورهای خارجی مطرح است بحث نزدیکی به محل ارتباطی یعنی سهولت در حمل و نقل کالاها و ترانزیت آنها می باشد.

 • شیلنگ بنزین و روغن

  لیست شیلنگ های بنزین و روغن

  اطلاعات،مقایسه و قیمت

 • شیلنگ گاز

  لیست شیلنگ های گاز،

  اطلاعات،مقایسه و قیمت

 • شیلنگ باد

  لیست شیلنگ های باد،

  اطلاعات،مقایسه و قیمت

 • پلی اورتان (PU)

  لیست شیلنگ های پلی اورتان،

  اطلاعات،مقایسه و قیمت

  شیلنگ هایی هستند که برای انتقال هوا ، آب ، روغن ، مواد صنعتی ، دارویی و ... استفاده می شوند.

  جنس آنها از پلی اورتان در رنگهای مختلف نسبت به کاربقردشان تولید می شوند.

  فشار کاری این شیلنگ ها حد اکثر تا 24 بار نسبت به سایز آنها طراحی شده اند و دمای قابل استفاده آنها بین صفر تا 60 درجه سانتی گراد می باشد.

  استاندارد ISO 9001 ، انعطاف پذیری بالا ، وزن کم و مقاومت ساییدگی این شیلنگ ها آنها را از دیگر شیلنگ ها متمایز می نماید.

  کاربرد آنها در دستگاه های پنوماتیک ، بادی ، کمپرسور ها ، صنعت دارو سازی ، صنعت خودرو ، خدمات پنوماتیک ، جک های پنوماتیک و... می باشد.

 • مه پاش

  لیست شیلنگ ها ،اتصالات و پک های کامل مه پاش

  اطلاعات،عکس ، مقایسه و قیمت

  مه پاش وسیله‌ای است که آب را پودر می‌کند و دمای هوا را بین 6 الی 10 درجه خنک می‌کند.

  مناسب برای گلخانه ، حیاط ، باغ ، ویلا ، آپارتمان ، تولیدی قارچ و...

 • شیلنگ آبنما فنردار

  شیلنگ ابنما فنردار | لیست عمده | ایرانی و وارداتی 

  (مدت مطالعه 3 دقیقه)

  شیلنگ آبنما فنردار که از جنس pvc تولید شده است، با قیمت ارزان و کیفیت بالا عرضه می‌شود. دیواره این شیلنگ با سیم فولادی گالوانیزه تقویت شده است که استحکام و فشار کاری شیلنگ شفاف را افزایش می‌دهد. شیلنگ فنردار یک شیلنگ انعطاف پذیر است و وزن سبک این شیلنگ ها، باعث شده است حمل و جابجایی آن راحت باشد. شفافیت شیلنگ آبنما امکان مشاهده انتقال مواد را به وجود آورده است تا از انتقال صحیح مواد و عدم بلوکه شدن آنها مطمئن شوید.

  عمده تولیدات شیلنگ آبنما فنردار شفاف از سایز “1/2 الی سایز “3 و بالاتر می باشد. این محصول موارد مصرف زیادی از جمله انتقال مواد شیمیایی و مواد غذایی ، صنعتی ، انواع اسید ها ، مواد شوینده ، و انتقال انواع مایعات دیگر به کار برده می شود.

  مشخصات شیلنگ آبنما فنردار

  • نوع متریال: pvc
  • رنگ: شفاف
  • طول: متراژ دلخواه
  • قطر: از 1.2″ تا 3″ و بالاتر

  شیلنگ آبنما فنردار از مواد اولیه PVC به صورت اکسترودر تولید شده و برای ایجاد استحکام و ایجاد فشار کاری بالاتر از سیم فولادی گالوانیزه در دیواره شیلنگ شفاف فنری استفاده شده است.

  شلنگ آبنمافنردار از پرطرفدارترین دسته شلنگ های خانواده خرطومی بوده که در بسیاری از فرآیندها مورد استفاده قرار می گیرد.
  شیلنگ های آبنما مناسب برای انتقال مواد غذایی و مایعاتی مانند آب، آب معدنی، آب میوه در صنایع غذایی و دارویی
  شیلنگ ایده آل برای مکیدن یا تخلیه آب، روغن، مواد شیمیایی ، پودرها و رزین در صنعت ، کشتیرانی ، کشاورزی ، معدن و ساختمان و غیره

  کاربرد شیلنگ آبنما فنردار

  با توجه به مزایای شیلنگ انتقال مواد فنردار که در بالا گفته شد، در مصارف و صنایع مختلف جهت انتقال مواد غذایی و مایعات استفاده می شوند. شیلنگ آبنما فنر دار از سایز "1.2 تا "3 و سایزهای بالاتر تولید می شود و همین عامل باعث گستردگی و تنوع استفاده از شیلنگ آبنما فنر دار در کاربری ها و شرایط گوناگون شده است.

  شیلنگ مواد غذایی فنردار

  شیلنگ مواد غذایی فنردار برای مکش مایعات و مواد مختلف کاربرد دارد. در صورتی که از فنر مناسب در این شیلنگ ها استفاده نشود، در هنگام مکش، شیلنگ بهم می‌چسبد و راه عبور مواد بسته می شود؛ بنابراین به دستگاه مکش آسیب وارد خواهد شد.

  شیلنگ فنردار شیردوشی

  یکی از کاربردهای این شیلنگ ها، استفاده به عنوان شیلنگ شیردوشی در گاوداری ها است. سطح صاف داخل شیلنگ، غیرسمی بودن، انعطاف پذیری و شفافیت آن باعث شده است، برای شیردوشی گاوها از این نوع شیلنگ استفاده شود.

  شیلنگ صنعتی فنردار

  شیلنگ صنعتی فنردار برای انتقال اکثر مایعات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتقال مایعاتی نظیر روغن، اسید و باز امکان پذیر است. هم چنین در موارد خانگی، کشاورزی و تاسیسات نیز کاربرد دارد.

  شفاف بودن شیلنگ شفاف فنردار باعث می شود تا دام های هوا و بلوکه شدن مواد انتقالی مشخص گردد و انتقال رزین و سایر مواد به درستی صورت گیرد.

  شیلنگ اب نما فنردار شیلنگ ابنما فنردار

  لوله شفاف فنری بهداشتی دارای سطح داخلی صاف و شفاف بوده و بسیار انعطاف پذیر می باشد. محدوده دمایی این محصول از منفی ۵ تا مثبت ۶۰ درجه می باشد.

  ویژگی های شیلنگ فنردار آبنما

  • سطح خارجی شیلنگ عاری از شکاف و سوراخ
  • مقاومت در برابر نیروی کششی
  • مقاوم در برابر شرایط جوی و آب و هوایی
  • مقاوم در برابر ضربه، فشار و خراش
  • دارای طول عمر بالا
  • سطح داخلی شیلنگ عاری از شکاف و بدون نشتی
  • سطح داخلی صاف، مواد را با سرعت انتقال می دهد
  • مقاومت در برابر روغن، اسید و باز
  • عدم استفاده از مواد سمی و مناسب برای انتقال مواد غذایی
  • بدون بو و بدون مزه
  • هزینه کم و مقرون به صرفه

  برای خرید شیلنگ فنردار دقت داشته باشید که باید بر اساس فشار، مواد و ویژگی های موادی که از شیلنگ عبور می کند، شیلنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. هم چنین محیط کاری نیز در انتخاب موثر است. با خرید اینترنتی شیلنگ آبنما شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به راحتی با کیفیت ترین شیلنگ ها را انتخاب کرده و در سریعترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید. خریداران می توانند به منظور گرفتن مشاوره در مورد انواع شیلنگ آبنما فنردار و سفارش خرید عمده آنها با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

  شیلنگ آبنما فنر دار بسیار منعطف و حالت پذیر است بدین صورت که تنها به کمک نیروی دست قادر است تا به هر شکل و حالت دلخواهی در بیاید. همین امر موجب شده است تا در مکان هایی که امکان قرارگیری و عبور سایر لوله ها و کانال ها درآن مشکل است، شیلنگ آبنما فنر دار به راحتی در آن ها قرار بگیرد و یا عبور نماید. از دیگر ویژگی مثبت خاصیت انعطاف پذیری شیلنگ آبنما فنر دار این مورد است که به راحتی جمع شده و به همین ترتیب می توان تعداد بسیار بالایی از آن ها را در انبار قرار داد و همچنین به هنگام حمل و نقل به علت آنکه به راحتی جمع و فشرده می شود، به راحتی می توان تعداد زیادی از این لوله خرطومی را جای داده و حمل نمود.

  وزن شیلنگ آبنما فنر دار بسیار سبک است و این امر یکی دیگر از عوامل سهولت در جابه جایی آن است. 

  نصب و اجرای شیلنگ آبنما فنر دار به کمک یک یا چند نیروی ماهر و با تجربه به سادگی قابل انجام است  و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان یک اجرای بی نقص و با کیفیت توسط شیلنگ آبنما فنر دار داشت.

  شیلنگ آبنما فنر دار در سایزهای مختلف و متنوعی تولید می شود و همین عامل باعث گستردگی و تنوع استفاده از شیلنگ آبنما فنر دار در کاربری ها و شرایط گوناگون شده است.

  جهت دریافت لیست قیمت عمده با ما در تماس باشید 02136055545

  سطح خارجی شیلنگ آبنما فنر دار عاری از هرگونه شکاف و یا سوراخی است. به همین علت هیج گونه عامل مزاحم و یا آسیب رسانی به داخل لوله خرطومی نفوذ نخواهد کرد. اما به طور کلی شیلنگ آبنما فنر دار از مقاومت و پایداری بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که در برابر عوامل آسیب رسانی همچون شرایط جوی و آب و هوایی و بسیاری از عوامل طبیعی و غیر طبیعی دیگر از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد و همچنین در برابر عواملی همچون ضربه، فشار، خراش و سایر آسیب های جانبی وارده نیز مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. به همین علت نسبت به سایر انواع کانال ها و لوله های هوارسان از پایداری و دوام بسیار بالاتری برخوردار بوده و به همین علت دارای طول عمر بسیار بالاتری است.

  از لحاظ صرفه جویی مصرف انرژی به این دلیل گفته می شود که در سطح داخلی این لوله هیچ درز و شکافی وجود ندارد و به همین دلیل مواد به هنگام عبور از داخل لوله در میانه راه از طریق شکاف ها خارج نشده و به صورت روان و مستقیم به سوی مقصد خود روانه می شوند. حتی این عمل به سرعت انجام شده و موجب کوتاه شدن زمان انجام کار می شود.

 • شیلنگ خرطومی

  شیلنگ خرطومی کشاورزی

  ساختار لوله خرطومی طوسی کشاورزی دارای سه لایه به شرح زیر می باشد

  لایه خارجی و لایه داخلی از جنس پی وی سی ضخیم بوده  که طوسی رنگ می باشد لایه میانی از جنس پی وی سی مقاوم بوده و سفید رنگ می باشد سطح داخلی و خارجی این لوله صاف بوده و برای مصارف کشاورزی  و انتقال آب  و مواد مورد استفاده قرار می گیرد.

  لیست محصولات شیلنگ خرطومی

  سایز (اینچ)قطرداخلی (mm)قطرخارجی (mm)ضخامت (mm)متراژکلاف
  "12531350
  "1/4 13238350
  "1/2 138453/550
  "250573/536
  "1/2 26371430
  "37583430
  "41001094/530
  "5125135530
  "6150162625
  "820021686

  شیلنگ خرطومی به شیلنگی می گویند که شکل ظاهری آن به این گونه می باشد که سطح داخلیش صاف و بدون اصطکاک می باشد و در سطح بیرونی آن شما عاج هایی و برآمدگی هایی را مشاهده می کنید که مهمترین دلیل ایجاد این برآمدگی بر روی شیلنگ این است که استقامتش در برابر فشارهای بیرونی افزایش پبدا کند.

  شیلنگ خرطومی کشاورزی

  همانطور که می دانید غالب شیلنگ های از ماده ای مشهوری و شناخته شده ای به نام PVC ساخته می شوند و شیلنگ های خرطومی نیز از این قضیه مستثنی نیشتند و تولید کنندگان این نوع شیلنگ را با همین ماده PVC تولید و روانه بازار می نمایند.

  کاربردهای شیلنگ خرطومی

  به جرعت می توان گفت وجود شیلنگ های خرطومی در صنعت و کشاورزی نقش بسیار کلید و حیاتی را ایفا می کند. این شیلنگ ها بر اساس نوع کاربرد آن در سایزها و متراژهای مختلف تولید می شود. اگر بخواهیم به برخی از کاربردهای کلیدی این نوع شیلنگ بپردازیم خواهیم گفت:

  • انتقال انواع مواد مایع و پودری و گازی در صنایع مختلف کشور
  • انتقال آب به نقاط مختلف زمین های کشاورزی
  • انتقال آب و سایر مواد مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز ساختمان
  • در انجام امور آزمایشگاهی نیز کاربرد های فراوانی دارد

  برای دریافت لیست قیمت عمده و تک و همچنین مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید  55545-360-021

  انواع شیلنگ خرطومی در بازار

  همانطور که در قسمتی از این متن نیز بیان کردیم شیلنگ های خرطومی بر اساس نوع کابردشان دارای انواع مختلفی هستند که به صورت تیتروار تعدادی از پرفروش ترین آنها را نام خواهیم برد.

  شیلنگ های خرطومی در انواع زیر در بازار موجود می باشند:

  • فنردار
  • پمپ آب
  • زهکشی
  • هلی فلکس
  • کامپوزیتی
  • استخوانی
  • و …

  شیلنگ های خرطومی در رنگهای مختلفی نیز تولید می گردد که مهترین آنها عبارتند از:

  • سبز
  • طوسی
  • آبی
  • و رنگ سفارشی شما

  شیلنگ خرطومی ابی و طوسی عمده

  طول استاندارد 20 الی 50 متر  دمای کاری مقاوم در بازه دمای 30- الی 80+ درجه سانتیگراد

  مزایا شیلنگ خرطومی طوسی

  لوله خرطومی طوسی کشاورزی سبک بوده و دارای طول عمر بالایی است. همچنین مقاومت خوبی در برابر خوردگی و سایش دارا می باشد.مقدار زبری آن پایین بوده و نارسانای جریان برق و الکتریسیته محسوب می گردد. لوله خرطومی طوسی کشاورزی دارای انعطاف نسبی بوده و استحکام کششی و ضربه خوبی را دارا می باشد.

  کاربرد شیلنگ خرطومی

  جهت مکش آب به وسیله پمپ و انتقال فاضلاب ، انتقال پودر و ذرات، و در صنایع ، امور ساختمانی، کشاورزی، آبیاری و آبرسانی  مورد استفاده قرار می گیرد.

  اسامی دیگر این محصول

  • شیلنگ خرطومی طوسی کشاورزی
  • هلی فلکس
  • لوله خرطومی کشاورزی طوسی
  • لوله خرطومی آبیاری کشاورزی
  • شلنگ خرطومی طوسی

  شیلنگ خرطومی

  لوله خرطومی کشاورزی 

  از مزایای لوله خرطومی می‌توان به صرفه جویی در هزینه، قابلیت انعطاف بالاتر برای استفاده در امور ساختمانی، صنعتی، کشاورزی، آبیاری و آبرسانی و جاهایی که امکان استفاده از لوله‌های پی‌وی‌سی معمولی وجود ندارد اشاره کرد.

  درجه حرارتی که لوله خرطومی آبیاری قادر به تحمل آن است از ۴۰- تا ۱۵۰+ درجه سانتیگراد می‌باشد. شیلنگ خرطومی طوسی از جنس PVC بوده و برای انتقال آب به زمین‌های کشاورزی و باغات، انجام آبیاری

  کار گذاشتن به عنوان لوله مکش پمپ‌های آب مناسب است. از کاربری های دیگر آن می توان به مکش آب به وسیله پمپ، انتقال پودر و ذرات، جهت استفاده در صنایع مختلف، آبرسانی و آبیاری ، کشاورزی و امور ساختمانی و فضاهایی که در آنها امکان استفاده از لوله های معمولی وجود ندارد و… اشاره نمود.

  سطح صاف و بدون منفذ شیلنگ فیکسیبل کشاورزی موجب گردیده است تا گزینه بسیار مناسبی جهت عبور و انتقال مایعات و سیالات گردد چرا که علاوه بر اینکه هی نشتی ایجاد نمی نماید و موجب اتلاف انرژی نمی گردد، مانع از ورود ضایعات و مواد خارجی به داخل شیلنگ خرطومی سبز و آسیب رساندن و پاره شدن آن می گردد.

  در نتیجه طول عمر آن بسیار بالا می رود. ساختار لوله خرطومی کشاورزی به گونه ای یکدست و صاف است که در اثر وارد شدن ضربه و یا تغییرات حرارتی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.

  خواص و مزایای شیلنگ خرطومی آبیاری:

  • ساخته شده از پی‌وی‌سی PVC
  • مقاوم در برابر خوردگی
  • نارسانای جریان برق و الکتریسیته
  • مدول الاستیسیته بالا و انعطاف‌پذیری (فلکسیبل)
  • استحکام کششی بلند مدت
  • نسبت استحکام به وزن بالا، دارای وزن سبک
  • استحکام در مقابل ضربه
  • مقدار زبری پایین
  • مقاومت بالای لوله خرطومی آب در برابر سایش
  • طول عمر بالا

لیست مقایسه محصولات

انصراف